SFT6400A 4*GE Ingressi PAL B/G NTSC 64 in 1 Modulatore IP à Analogicu
Numeru di mudellu:  SFT6400A
Marca:Softel
Quantità minima d'ordine:1
ghju  Supporta u decodificazione BISS
ghju  Supporta l'inserzione OSD (Logo è Caption)
Dettagli di u produttu
Parametri tecnichi
Caratteristiche principali
Software di Gestione
Scaricà
01
Descrizzione di u produttu
1. INTRODUZIONE
2. CARATTERISTICHE
-Chassis 2U, alta densità per risparmià costi di spedizione
-Supporta l'inserzione OSD (Logo è Caption) per ogni canale, operazione faciule
-Supporta CC / Sottotitoli / Teletext
-Supportà u BISS De-scrambling (In sviluppu)
-Supporta a mudificazione di l'infurmazioni di u prugramma, selezzione audio multipla
-4 porte GE (max 64 ingressi IP via MPTS/SPTS), Max 840 Mbps per ogni entrata GE
-64 purtatori adiacenti o micca adiacenti in uscita, ogni 32 purtatori in un intervallu di 400 MHz
-Supporta a gestione di rete basata nantu à u Web
SFT6400A 4 * GE Inputs 64 in 1 IP à Modulatore Analogicu
Input Interfaccia/velocità 4 porti GE (massimu 64 ingressi IP)Max 840 Mbps per ogni entrata GE
Flussu UDP, UDP / RTP, 1-7 pacchetti (SPTS/MPTS)
Protocolu di trasportu UDP/RTP, unicast è multicast, IGMP V2/V3
Lunghezza di u pacchettu 188 / 204 Byte
Audio MPEG-1/2 Stratu 1/2, (HE-)AAC, AC3
Dati CC, Teletext, Sottotitoli, Sottotitoli DVB
MPEG2:
1080 à 60I, 1080 à 50I, 720 à 60P, 720 à 50P, 576 à 50I, 480 à 60I
Rapportu d'aspettu 4:3
ModulazioneParametri Numeru di canali Finu à 64 purtatori adiacenti o micca adiacenti in uscita
Connettori 75Ω, jack F
Gamma di frequenza 43,25 – 951,252 MHz
Larghezza di banda di uscita 400MHz (ogni 32 portanti)
Livellu di pruduzzione -5 ~ 2dBm (102 ~ 112dBμV)
Perdita di ritornu ≥ 14dB
Dist. di frequenza spuria ≥ 60dB
Precisione di u purtatore residuale 1%
Standard TV PAL B/G/D/K/M/N/I,NTSC M, SECAM
Rapportu signale video à rumore ≥ 60dB
Interfaccia di rete Gestione 1 x 100 Base-T Ethernet (RJ 45)
Dati 4 x 1000 Base-T Ethernet (RJ 45)
Altri Risoluzione di l'imagine in uscita 480i/576i
OSD Logo: JPG, BMP, PNG
Didascalia: supportu di parechje lingue, direzzione di scorrimentu è velocità persunalizati
Ajustamentu di u vulume di uscita 0 – 100%
Generale Demissione 483mm × 330mm × 88mm (L x P x A)
Temperatura 0~45℃ (funzionamentu), -20~80℃ (almacenamentu)
Alimentazione elettrica AC100V±10%, 50/60Hzo CA 220V ± 10%, 50 / 60Hz
SFT6400A_Caratteristiche principali
图片3 图片2 图片1
SFT6400A 4 * Ingressi GE 64 in 1 Modulatore IP à Analogicu Scheda Tecnica.pdf